facebook instagram Linkedin twitter

خدمات شرکت

 فعالیت شرکت آردماشین ارائه مشاوره مهندسی، طراحی خط تولید، ساخت ماشین آلات، نصب و راه اندازی به صورت کلید تحویل کارخانه های آردسازی می باشد. شرکت آردماشین به صورت تخصصی در زمینه ساخت ماشین آلات کارخانجات آرد گندم و آرد ذرت (آرد ذرت خام و آرد ذرت پیش پخته) فعال است.

تولید ماشین آلات

تولید ماشین آلات

شرکت آردماشین با دارا بودن پرسنل مجرب، متخصص و آموزش دیده در زمینه ساخت و تولید و با بهره گیری از تکنولوژی تولید برگرفته از شرکت Sangati ایتالیا که در واحد تحقیق و توسعه این شرکت به روزآوری می شود و با دارا بودن ماشین ابزارهای ویژه و سالن های تولید مجهز،  کلیه ماشین آلات خطوط تولید آرد را می سازد. کیفیت بالای این ماشین آلات، مدیون تکنولوژی و دانش فنی ارزشمند شرکت، پرسنل مجرب و سازمان کاری منضبط، مواد اولیه مرغوب و قطعات و لوازم استاندارد، ماشین ابزارهای ویژه، سیستم کنترل و تضمین کیفیت قدرتمند می باشد.

طراحی

طراحی

 بخش ساختمان شرکت آردماشین در زمینه طراحی ساختمان شامل سالن های تولید، سیلوهای اختلاط و نم زنی گندم، ذخیره آرد و سبوس و نیز انبارها و غیره به صورت تخصصی فعالیت می کند. واحدهای طراحی مهندسی و نیز برق و کنترل به طور هماهنگ در زمینه های طراحی فرآیند تولید،  تعیین ماشین آلات و ارائه دیاگرام آسیاب و نیز طراحی سیستم های کنترل و اتوماسیون خط تولید کار می کنند تا کارخانه با حداقل پرسنل اپراتوری بهره برداری شود. طراحی مدارهای کابل کشی قدرت و فرمان، ارتینگ و صاعقه گیر در این واحدها انجام می شود.

مشاوره مهندسی

مشاوره و مهندسی

 ارائه مشاوره مهندسی به مشتریان داوطلب احداث واحدهای آردسازی و نیز دادن مشاوره به کارخانه های در حال کار که نیاز به افزایش ظرفیت تولید و یا بهبود کیفیت محصول تولیدی دارند. این خدمات مهندسی شامل مباحث ساختمان و مهندسی تولید و نیز ماشین آلات و برق و کنترل و کلیه مباحث مرتبط با یک واحد آردسازی است.با افزایش تمایل کارفرمایان به واگذاری پروژه ها طی قراردادهای طرح و ساخت، مهندسین مشاوره ما به عنوان یکی از پیشگامان این حیطه در کنار ارائه خدمات با تکیه بر تجارب ارزنده در در پروژه های خاص به مدیریت و راهبری این مجموعه ها و مشارکت نیز پرداخته است.

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش

 واحد خدمات پس از فروش شرکت آردماشین در طول مدت گارانتی به طور موظف و مرتب کارخانه آردسازی موضوع قرارداد را زیر نظر خواهد گرفت و سپس این واحد در طول دوره خدمات پس از فروش، ارتباط مستمر با کارخانه مذکور را خواهد داشت. کلیه قطعات یدکی مورد نیاز ماشین آلات چه در دوره گارانتی و چه پس از این دوره، طی هماهنگی کارشناسان این واحد و در کم ترین زمان ممکن به واحدهای مربوطه ارسال می گردد تا کلیه ماشین آلات در بهترین و با کیفیت ترین شکل ممکن آماده بهره برداری باشند.

آموزش

اموزش

در طی دوره راه اندازی و تحویل، آموزش عملی نحوه کار با ماشین آلات، نحوه کارکرد و تنظیمات آنها با حضور متخصصین این امر از طرف شرکت آردماشین صورت می گیرد. در صورت درخواست خریدار پس از راه اندازی کارخانه، تکنسین های آردماشین (شامل تکنسین های آردسازی و فنی) در طی دوره ای در کارخانه حضور خواهند داشت تا نحوه آسیابانی،چگونگی تولید انواع آردها، نحوه سرویس دهی به ماشین آلات، دمونتاژ و مونتاژ قطعات تعویضی و… را به پرسنل مربوطه آموزش دهند.

نصب و را اندازی

نصب و راه اندازی

کيفيت نصب و راه اندازي ماشين آلات، مونتاژ بخشهاي مختلف يک دستگاه ، چيدمان و اتصال قسمتهاي مختلف يک خط توليد همگي عواملي هستند که در خط توليد و عملکرد  آنها  بسيار حائز اهميت هستند.واحد طراحی شرکت آردماشین کلیه نقشه های نصب و جاگذاری ماشین آلات را با نرم افزارهای پیشرفته کامپیوتری تهیه می کند و پرسنل مجرب نصب بر اساس نقشه های دقیق و با نظارت مهندسی مستمر در اسرع وقت کار نصب را انجام می دهند و عملیات راه اندازی توسط گروه ویژه  تا مرحله تحویل انجام می شود.

صفحه پیدا نشد | نوین راهکار تات

با عرض پوزش، این برگه قابل پردازش نیست.

ممکن است که این برگه حذف یا آدرس آن تغییر کرده باشد. می توانید برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید